روغن شتر مرغ پرولایف Pro Life

روغن شترمرغ اصل پرولایف

خرید اینترنتی روغن شتر مرغ پرولایف Pro Life

خرید روغن شترمرغ،روغن شترمرغ اصل،خرید روغن شترمرغ اصل

روغن شترمرغ پرولایف درمان کننده انواع بیماری های پوستی

روغن شترمرغ

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شترمرغ برای تمامی بیماری های پوستی مفید است و بیماری هایی نظیر آکنه و اگزما را کنترل می نماید

روغن شترمرغ قابل استفاده برای کلیه سنین بوده و استفاده از آن محدودیت سنی ندارد  و به دلیل طبیعی بودن، پر فروش ترین محصول در دنیا می باشد.

روغن شتر مرغ خـرید پستی >> قیمت فقـط : 35,000 تـومان

روغن شترمرغ

درمان آسیبهای پوستی با روغن شترمرغ مخصوص آسیب های پوستی :

روغن شترمرغ بسیار شبیه پوست بدن ماست و به همین دلیل بسیار مفید است برای بدن ما

مولکول های روغن شترمرغ، بسیار شبیه ملکول های پوست انسان بوده و به همین دلیل خیلی سریع جذب پوست شده و کار ترمیم و تقویت پوست را انجام میدهند. بعلاوه، بدلیل کوچک بودن سایز ملکول های روغن شترمرغ، استفاده از این روغن باعث مسدود شدن روزنه های هوایی پوست نشده و پوست تنفس طبیعی خود را انجام می دهد. به همین دلیل، تاثیر استفاده از روغن شترمرغ در پوست انسان، خیلی سریع تر از داروهای دیگر خود را نشان می دهد.

روغن شتر مرغ حاوی اسیدهای چرب امگا 3،6،9 میباشد که در حقیقت بدن انسان قادر به ساختن این اسیدهای چرب ضروری و حیاتی نیست. علاوه بر اسیدهای چربی که ذکر شد، حاوی اسیدهای چرب مانند پالمتیک، استئاریک، همیرریستیک، لوریک، اولئیل، لینولئیک، لینولنیک، آرشیدونیک، پلامیتولئیک نیز میباشد که برای پوست انسان ضروری و برطرف کننده هر نوع عوارض پوستی است.

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

روغن شتر مرغ پرولایف Pro Life

روغن شتر مرغ پر فروش ترین محصول جهان است و برای بیماریهای روماتیسم و آرتروز بسیار پر کاربرد است

بیماران دیابتی : بیماران دیابتی از خشکی پوست و همچنین تاخیر در ترمیم و بهبود زخم های بوجود آمده رنج می برند این بیماران می توانند جهت کمک به رفع خشکی پوست و بهبود و ترمیم زخم روغن شتر مرغ Prolife  استفاده نمایند.

با توجه به ترکیبات موجود در روغن شتر مرغ Prolife  از جمله امگا 3،6،9 که هر یک به ترمیم و رشد و نمو بافت ها (امگا3) کمک می کند و باعث کاهش درد و التیام التهابات (امگا6و9) می شود و همچنین وجود ویتامین A که عامل رشد سلولی و ویتامین E که باعث کند کردن پدیده پیری سلولها و بافت ها می شوند و همچنین موثر در درمان بیشتر بیماریهای پوستی و کمک به بهبود سریعتر زخم ها می شوند.

زخم بستر :زخم بستر عوارض پوستی است که روغن شتر مرغ Prolife با توجه به دارا بودن خواص زیر جهت این بیماران تاثیر گذار است.

روغن شتر مرغ پرولایف

کلیاتی در مورد روغن شترمرغ پرولایف :

روغن شترمرغ دارای اسیدهایی است که مجموع این اسید ها که وجودشان برای بدن لازم است باعث می شوند که روغن شترمرغ چنین خواص معجزه آسایی داشته باشد

1) اسیدهای چرب ضروری( ا مگا 3،6،9) موجود در روغن شتر مرغ Prolife  غنی از اکسیژن می باشدکه این اکسیژن باعث افزایش جریان گردش خون در محل مورد استفاده می شود.

2) روغن شترمرغ Prolife به جهت ریز مولکولی بودن، سریع به لایه های مختلف پوست نفوذ کرده و باعث لایه برداری بافت های فرسوده و کمک به رشد بافت های جدید می کند.

3)ویتامین های موجود در روغن شتر مرغProlife  باعث سرعت در بهبود زخم ها و نیز عامل رشد سلول های جدید می باشد.

4)روغن شتر مرغ Prolife باعث نرمی ،لطافت و رطوبت رسانی و شفافیت پوست می شود.

تحت نظارت شرکت آلمانی Clivent -LAB

موارد استفاده روغن شترمرغ: روغن شترمرغ همان گونه که پیشتر توضیح داده شد به دو منظور زیبایی و دارویی استفاده می‌شود (این روغن جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی‌بـاشد) کـه در

زیر برخی از موارد استفـاده این روغن شگفت انگیـز ارائه می‌گردد.

خرید روغن شترمرغ

یکی از مشکلاتی که بسیاری از جوانان ما دارند این است که خالکوبی می کنند و بعدها پاک کردن خالکوبی برایشان معضل می شود.

مراقبت از پوست و مو: رفع چین و چروک پوست، جلوگیری از پیری زودرس پوست، مرطوب کننده و نرم کننـده پوست، کاهش پف کردگی زیر چشم، شوره سر، چربی کف سر، ریزش مو، رویش موی سر و ابرو، بازسـازی ناخن، بریدگی و کبـودی، خـارش و قرمزی پوست، آکنـه، پسوریـازیس، اگـزمـا، لکه‌های بارداری، ترک پوست ناشی از بارداری، چاقی و لاغری، آفتاب سوختگی، سرمازدگی، بازسازی و جوان سازی پوست، ترمیم پوست آسیب دیده، ماسـاژ، از بین برنده خالکـوبی و تاتو، کمک به بهبود و ترمیم زخم‌های بیماران دیابتی، ترک پاشنه پا

روغن مورچه

تشخیص روغن شترمرغ اصل :

روغن شترمرغ اصل در دمای محیط مایع است و براحتی جذب پوست می شود.

هم اکنون می توانید روغن شتر مرغ پرولایف Pro Life را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی ما سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید

سفارش دهید , تحویل بگیرید و در آخرین مرحله هزینه سفارش را به مامور پست پرداخت نمایید

khariddok

نکته مهم:

تمامی خواص ذکر شده مربوط به روغن شترمرغ اصل می باشد و روغن شترمرغ غیر اصل باعث ایجاد حساسیت می شود.

در صورتی که با کلیک روی دکمه زیر به سبد خرید منتقل نشدید موجودی محصول به پایان رسیده است

قیمت کالا : 35.000 تومان-قیمت خرید نقدی 31.500 تومان

shop-more-info-buy

روغن شترمرغ بسیار شبیه پوست بدن ماست

بسیار مناسب برای تمامی پوستها