ماساژور پروانه ای

خرید اینترنتی ماساژور پروانه ای,خرید پستی ماساژور پروانه ای,خرید ارزان ماساژور پروانه ای,ماساژور پروانه ای,خرید نقدی ماساژور پروانه ای,خرید آنلاین ماساژور پروانه ای,خرید ماساژور پروانه ای,فروش ماساژور پروانه ای,فروش پستی ماساژور پروانه ای,فروش اینترنتی ماساژور پروانه ای,فروش ارزان ماساژور پروانه ای* حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,ماساژور پروانه ای ارزان,ارزان ترین ماساژور پروانه ای,خرید اینترنتی ارزان ماساژور پروانه ای,بهترین فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی,خرید اینترنتی ماساژور پروانه ای جدید,خرید ماساژور پروانه ای جدید,خرید نقدی ماساژور پروانه ای جدید,خرید پستی,خرید پستی ماساژور پروانه ای جدید,ماساژور پروانه ای جدید,ماساژور پروانه ای اصلی

ماساژور پروانه ای

ماساژور پروانه ای – Butterfly ABS

6 برنامه مختلف ماساژ

استفاده بسیار آسان

کوچک و قابل حمل

دارای تاییدیه CE

از قابلیت های این دستگاه فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی ، قابلیت ماساژ و ریلکسیشن ، بالا کشیدن سینه در خانمها، لاغری موضعی میتوان نام برد.

ماساژور پروانه ای

 

ماساژور پروانه ای
قیمت: 33600تومان
قیمت : 28000 تومان
ماساژور پروانه ای

سیستم دستگاه در واقع یک شبیه ساز ورزش است که با فرکانسی نزدیک به فرکانس صوت فرمان مغز را برای عضلات شبیه سازی می کند.این عمل باعث شده تا عضله منقبض و منبسط شود. براثر این انقباض وانبساط سوخت و ساز عضلات بالا رفته و چربی مصرف می شود. از آنجا کهاین سیستم یک طرفه بوده یعنی فقطفرمان انقباض را دستگاه صادر میکند و انبساط عضله توسط مغز انجام می گیرد باعث می شود تا یک رابطه بین مغز، کبد،عضله و دستگاه ایجاد می شود که مغز به کبد فرمان می دهد تا اسید آمینه آزادکنـد. این عامل باعث می شود تا چربی و کلسترول تبدیل به گلوکز شده و به مصرف سوخت و ساز بدن برسد. بنابراین شما تمامی علایم طبیعی ورزش مانند خستگی، تعریق، شادابی، پس از ورزش را در عضلات خود احساس می کنید.ازمزیت های این دستگاه این است که نیروی وارده بر عضله در هنگام استفاده ازاین سیستم مانند ورزش معمولی در عضلات دیگر تقسیم نمی شود و فقط همان عضله مورد نظـر را تحریک می کند. بنابراین تعداد دفعات تکرار این عمل بسیار بیشتر از ورزش خواهد بود.

 

ماساژور پروانه ایماساژور پروانه ای
قیمت: 33600تومان
قیمت : 28000 تومان
ماساژور پروانه ای
ماساژور پروانه ایماساژور پروانه ای
با ماساژور لاغری برای لاغر شدن آماده شوید.
این محصول را به شما توصیه می کنیم .