آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

برای اولین بار در ایران شکم بندی به بازار امد با عنوان شکم بند لاغری میس بلت

این شکم بند با استفاده از تکن.لوژی دبل کمپرس یا همان فشار دوگانه هم کار یک گن لاغری را انجام میدهد و هم ناحیه پوشیده شده را بیشتر فشرده کرده طوری که کمر شما باریک و کاملا خوش فرم به نظر برسد و همچنین ناحیه کمر را به خاطر خاصیت گرمایشی که دارد به چربی سوزی وا داشته و در ان ناحیه تعریق بدن صورت میگیردبا توجه به سابقه چد ساله فروش اینترنتی گروه گیرنده و … یکی از بهترین محصولاتیی است که تا کنون از تی وی تبلیغ شده و به فروش میرسدتفاوت میس بلت پلاس با میس بلت معمولی این است که MISS BELT PLUS از جنس نئوتکس بوده و برای دو منظور چربی سوزی و کوچک کردن بدن در قسمت پهلو و شکم به صورت شنی در لحظه میشود

شکم بند لاغرى میس بلت
آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

این جنس هم برای عرق سوزی میباشد و هم جمع کننده پهلو و شکم به صورت ساعت شنی

قیمت محصول Miss Belt فابریکی تبلیغاتی : 35000 تومان

این جنس هم فقط جمع کننده پهلو و شکم به صورت ساعت شنی

قیمت محصول معمولی : 25000 تومان

جنس ضعیفتر که از ابتدا تا انتهای کمربند 100 سانتی متر است بدون سایز با پارچه ضعیف تر

قیمت : 35,000  تومان -قیمت خرید نقدی 31.500 تومان

شکم بند لاغرى میس بلت

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

شکم بند لاغری میس بلت یک محصول فوق العاده با طراحی بسیار عالی می باشد که به راحتی شکم و پهلوهای شما را جمع می کند ، این محصول به شما کمک می کند استیل خوبی را پیدا کنید ، تنها کافیست شکم بند را ببنید و لاغر شوید و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. شما از گن لاغری میس بلت می توانید روی لباس و زیر لباس استفاده کنید بدون اینکه شما را ناراحت کنید و یا اینکه تحت فشار قرار بگیرید.

شکم بند لاغرى میس بلت

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

چاقی در قسمت های شکم و پهلوها ، حتی به میزان اندک بسیار آزار دهنده است ، اغلب موارد پیش می آید که شما نمی توانید لباسهایی که دوستشان دارید را بپوشید و استفاده نمایید و همین امر باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود ، البته ما راه حلی را به شما پیشنهاد می کنیم که در عرض چند ثانیه ، استیل شکم و پهلوهای شما را تغییر می دهد ، پیشنهاد ما شکم بند لاغری میس بلت است.

شکم بند لاغری میس بلت یک محصول بسیار عالی با طرحی فوق العاده می باشد که به شما کمک می کند به راحتی استیل و فرم خوبی را به بدن خود بدهید ، این شکم بند به راحتی برای همه افراد قابل استفاده می باشد.

گن ساعت شنی قزن دارشکم بند لاغری هات شیپر

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

فیگور ایده آل و دلخواه شما فقط در ۲ مرحله در مرحله اول شکم بند رو محکم ببندید و در مرحله دوم دور کمر رو باریک کنید راز این محصول استفاده از تکنولوژی دابل کمپرس هست شکم و کمر به سرعت به شکل ساعت شنی فرم میگیرن

قیمت : 35,000  تومان -قیمت خرید نقدی 31.500 تومان

شکم بند لاغرى میس بلت

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

برخی گن ها و شکم بندها هستند که استفاده از آنها باعث فشار به شکم می شود و نتیجه آن ناراحتی استفاده کننده از این محصولات است ، اما گن لاغری میس بلت چنین نمی باشد و استفاده از آن بسیار راحت است ، چراکه میس بلت قابلیت تنظیم را دارد ، یعنی شما به راحتی می توانید به گونه ای که خود راحت تر هستید آن را تنظیم نمایید و استفاده کنید ، همین ویژگی ، وجه تمایز این شکم بند لاغری با سایر محصولات مشابه آن است.

شما از این شکم بند به راحتی در حین کارهای روزمره خود نیز می توانید استفاده نمایید ، بدون اینکه شما را دچار مشکلی نماید. شما می توانید شکم بند لاغری میس بلت را هم بر روی لباس و هم در زیر لباس بپوشید و آن را سفت کنید و یا اینکه شل ببندید. هر طور که راحت تر هستید از آن استفاده نمایید و لذت ببرید.

البته استفاده از انواع گن ها و همچنین شکم بند ها مشکل چاقی شما را برطرف نمی کنند و شما برای حفظ سلامتی و بر طرف نمودن این مشکل راه حلی بهتر از ورزش و تغذیه مناسب را نخواهید داشت.

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آنشکم بند لاغرى میس بلت

آشنایی با شکم بند لاغرى میس بلت و تکنولوژی ساخت آن

شکم بند میس بلت فرم شکم و پهلوهای شما را به همان صورتی در می آورد که خودتان دوست دارید و شما را قادر می سازد لباس هایی را که نمی توانید به خاطر بزرگی شکم و پهلوهای خود استفاده کنید را بپوشید و لذت ببرید. با استفاده از این شکم بند به راحتی می توانید راه بروید و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید ، بدون اینکه هیچ مشکلی داشته باشید.

ویژگی های شکم بند لاغری میس بلت:

 • در عرض چند ثانیه شکم و پهلوی شمارا به فرم دلخواهتان در خواهد آورد
 • بدون هیچ عوارضی
 • میتوانید به راحتی در زیر لباس هایتان استفاده کنید
 • بصورت دو لایه برای افزایش فشار
 • جنس کش فنری ضخیم با یک لایه توری
 • داراى فنر طبى داخلى جهت بالا رفتن دوام و بهبود عملکرد فرم دهى
 • فرم دهى و جمع کردن پهلوها ، شکم و کمر
 • استفاده از تکنولوژى دبل کمپرس براى فرم گرفتن به شکل ساعت شنى
 • بدون فشار و ایجاد مزاحمت در حین انجام کاهای روزانه یا ورزش
 • ارائه شده در سایز های s ، m ، l ، xl (شما می توانید سایز مورد نظر خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت پیام ثبت نمایید)
 • قیمت : 35,000  تومان -قیمت خرید نقدی 31.500 تومان
 • شکم بند لاغرى میس بلت

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.